У Харкові націоналісти отримали високу підтримку на виборах

У Харкові 31 жовтня пройшли позачергові вибори на посаду міського голови. У перегонах за крісло мера брав участь також доброволець полку “Азов” Костянтин Немічев, який наразі є головою місцевого Нацкорпусу. Раніше його, як єдиного кандидата від проукраїнських сил, погодили осередки патріотичних партій Харкова. Ветеран набрав 5% (12 295 голосів), що є досить непоганим результатом для міста, і зараз пояснимо чому.

  • Офіційні результати Немічева, які опублікував ЦВК, були занижені. Спостерігачі та громадянські організації зафіксували на виборах велику кількість фальсифікацій. Для того, щоб Терехов став переможцем в першому турі, в інших кандидатів, зокрема у Немічева, вкрали голоси. Тож реальна цифра вище 5%.
  • Навіть 5% – це достойний результат для проукраїнського кандидата, враховуючи великий відсоток мешканців міста з проросійськими поглядами.
  • Відсутність в ексазовця впливових покровителів, адмінресурсу та фінансування на передвиборчу кампанію. На інші політичні сили працюють мільйони доларів, схеми підкупу тощо. Результат у Харкові говорить сам за себе.
  • Натомість кандидати, які б мали перевершити націоналістів, відверто пасуть задніх. Наприклад представниця “Слуг народу” Мустафаєва показала результат в 3%, при цьому маючи найбільшу кількість зовнішньої реклами. Також варто звернути увагу на показник представника партії Шарія, який набрав свій заслужений маргінальний мізер. Це і є реальна підтримка цих політичних сил.

Байрактар, ковідні закупівлі та розумніший за Ківу об’єктив від камери.

Популярні новини