Centuria: організація правого світогляду

Ave Caesar, Ave nihil!

Презентація нового руху чи формації не завжди повинна відбуватися під прицілами кількох десятків телекамер, в присутності великої кількості журналістів, зі святковим фуршетом і запрошеними селебрітіз. Так як, підготовка до великих справ не повинна супроводжуватись значним розголосом. Тому й місце для проведення презентаційного форуму організації «Центурія» вибрали подалі від зайвих очей, серед лісу, під покровом темряви.

«На цьому полі ми зібрались не просто так. Саме тут буде проголошено нове бачення нашої мети. Вчорашнє значення слів: «Велика Україна» дуже відрізняється від сьогоднішнього визначення даного словосполучення. Якщо ще вчора ми могли якось намагатись планувати на десятиліття вперед, – то зараз весь світ стоїть на порозі Хаосу. В новій парадигмі вистояти можна лише впевнено стоячи на ногах, коли поруч близькі та надійні соратники, коли є точка опори, яка не рухне під вагою чи від зовнішнього впливу. Хтось можливо злякається наступаючої загрози і спробує заховатись, щоб пересидіти, ймовірно, навіть, і те, що комусь вдасться, але… для благородної людини негоже так чинити!», – зазначив у вступній промові Лідер новоствореної організації «Центурія» – Ігор Михайленко (друг Черкас).

«Центурія» в перекладі з латини – «сотня». Військова організаційна одиниця у Стародавньому Римі. У лавах нашої структури є велика кількість реальних ветеранів російсько-української війни, які довели, що є справжніми воїнами, і, які проявили себе в боях з ворогами найкращим чином. Тому запозичення такої назви несе у собі естетику воїнів Стародавнього Риму. Ми не обмежуємось кількісно, кожен прихильник чи учасник організації «Центурія» може стати видатним керівником чи командиром і повести людей за собою.

Сила та витривалість, вірність та ідейність, хоробрість та вчинок – це головні риси бійця «Центурії». Боротьба за Велику Україну тільки розпочинається!

Ave Caesar, Ave nihil!

Підписуйтеся на наші сторінки:

●Telegram: https://t.me/Centuriaua
●Instagram: https://instagram.com/centuriaua
●Youtube:https://www.youtube.com/channel/UCdGBDKtPLW1hfSqaesS1haQ

Популярні новини