Цифрова цензура

Ми живемо в інформаційний час, де швидкість поширення інформації залежить буквально від швидкості світла. Ми можемо дивитись прямий ефір з іншого кінця планети, а затримка у декілька секунд залежить лише від технічних обмежень обладнання.

У такий час ЗМІ, а такими вже давно стали монстри соціальних мереж: Фейсбук, Твіттер, Ютуб, Інстаграм, Тік-Ток та інші, дають інформацію мільярдам користувачів. До того ж всі вони говорять про вільний доступ людей, а також про свободу, яка “бурлить” на їх віртуальних сторінках. Але всі вони помиляються, бо справжня свобода полягає у наявності права вибору.

Сучасна неоліберальна та з неомарксистським душком система цензури, яка існує у цих мережах, забрала у людей таке право. Ти можеш бачити лише те, що вони хочуть, писати те, що підходить їм і говорити те, що вони хочуть чути. Все інше підпадає під бан, цензуру. Твої думки видалять, твої зображення забанять, а за коментарі, які їм не подобаються, сторінку просто закриють назавжди. Причому правила цензури залежать не від моральних, етичних чи правових обмежень, а лише від політичних переконань власників цих інформаційних конгломератів.

Це і є справжня тоталітарна система, коли ти обмежуєш право говорити та бачити протилежне твоїм переконанням. Справжній тріумф комуністичної ідеї про рівність! Бо для них рівність – це бути однаковими, такими як всі. А всі, хто не погоджуються, потрапляють у цифровий Гулаг.

У цифровому світі ти змушений слідкувати, щоб не порушити закони їх спільноти. З цим важко боротись, але лише права ідея дає тобі свободу вибору та позбавляє страху бути собою й говорити та робити те, що підпадає під чиїсь обмеження.

Centuria бореться за право бути собою у світі тотальних заборон. Кожний учасник нашого руху – це індивідуальність, яку обмежує лише мораль.

Популярні новини