ПРО ПИТАННЯ ПРАЙДІВ

З новин дізнався, що у Києві проведуть Марш Рівності та благодійний ЛГБТКплюс-фестиваль. Коли дивишся на картинку пов’язану з цим дійством відразу постає питання хто від цього отримує вигоду в короткочасній та довгій перспективі?

Для мене є чітке усвідомлення процесів у природі, питання приросту, деградації, вимирання і таке інше. І в цій тематиці я вбачаю виключно негатив – за високопарними словами про гордість, рівність чи ще якимось визначеннями лежить вимирання конкретного прошарку населення Землі. Статевозбочені програми навчання дітей не поширюють серед сильних Nацій, що швидко розмножуються – вони приходять до шкіл Nародів, де демографічна ситуація і так важка. Все що пропонують грантові організації з розповсюдження нового ідеологічного курсу – це самознищення. Будь-яка держава сильна своїм населенням. І чим більша чисельність корінної Nації, чим меньший середній вік – тим сильнішою є позиція в світі.

Що відбувається в Україні? Захист фріків в інтересах іноземних грантових контор. В час, коли Держава спливає кров’ю від втрат найціннішого ресурсу – людського, проводиться пропаганда самознищення. Це такий жарт? Що роблять чиновники? Потакають та закривають рота всім незгодним. Як це може називатись, як не державна зрада? Занадто багато відкритих питань відповідь на які знаходиться в площині політичних рішень. Війна відволікає активну частину населення від питань зради в тилу і це дає можливість деструктивним рухам почувати себе господарями становища.

Я за крайні десять років багато разів переконувався, що наша Nація має шанс на життя в цьому світі і нова Коліївщина ще буде, бо ворогів багато. Головна задача це робити виважено, щоб не стерти такий важкий баланс в історичній перспективі для існування Держави, коли наш Nарод матиме надію на велич в світі.

Боротись маємо за кожного українця: переконувати, гуртувати, розвивати і після важких битв на полі бою та активної участі в розбудові здорового українського громадянського суспільства здобудемо своє право.

“Же през шаблю маєм права”, – як заповідав нам Іван Мазепа, гетьман Війська Запорозького, князь Священної Римської Імперії

Ігор Михайленко “Черкас”, 2-й командир полку Азов, засновник Організації Центурія

Центурія в інших соціальних мережах:
Facebook
YouTube
Instagram
TikTok

Популярні новини