Про офіси “вати”

Знищення та пошкодження майна п’ятої колони – це суттєвий вклад небайдужих патріотів та проукраїнських активістів в бюджет України. Пояснюємо чому.

По-перше, російський капітал, з якого фінансуються ОПЗЖ, Шарій, Український вибір Медведчука, витрачаються не на збільшення їх фінансового впливу, вуличні акції, посилення охорони чи скупку нерухомості, а на відновлення своїх офісів та виготовлення нової агітаційної продукції, які, зазвичай, пошкоджуються чи знищуються невідомими патріотами. Власне, ремонти офісів колаборантів чи друк їх газет, листівок або бордів – все одно здійснюється українськими компаніями, які платять податку до бюджету. Таким чином, своїми діями, невідомі патріоти чи проукраїнські активісти створюють для українських виробників можливості успішно працювати, і за рахунок коштів засланих РФ на розвиток ватного руху, – поповнювати державний бюджет.

Безперечно, усіма цими проросійськими пішаками повинні займатися державні органи: СБУ, МВС, Служба розвідки. Проте, це бій нашими «державниками» вже програний. Медійні активи скуплені колаборантами. Вони продовжують поширювати ідеї «руського міра» і гадити в голови українців.

Ми, як свідома частина суспільства, залишаємо за собою право на боротьбу із п’ятою колоною і їх проявами сепаратизму. Тому, чим більше акцій невідомих патріотів – тим більше грошей до бюджету.

Популярні новини