ПРАВО СИЛИ

▪️ Це єдине право, що є по справжньому невідчужуваним як для кожної людини, так і загалом кожної живої істоти на землі. Сильний владарює над слабким, розвивається, зростає і перемагає. І кожен у цьому ланцюзі може стати першим, якщо виявиться достатньо сильним. Право сили породжує поняття справедливості.

▪️ Право сили породжує відповідальність. Сила дарує владу над життям та смертю, будівництвом й руйнацією. І тільки рішення сильного (або відсутність його рішення) визначатиме подальший хід подій. Слабкі люди, що не готові до такої сили, втрачають здоровий глузд, здобувши її. Сильні люди, натомість, ніколи її не прагнуть, але взявши владу у свої руки, несуть свій хрест із честю.

▪️ Право сили — це фундамент Європи. Це той матеріал, на якому збудували одвічний Рим, і це той інструмент, який забезпечив славу Русі-України у часи її розквіту.
У Європі традиційно найсильніший правив сильними. Владар оточував себе сильними людьми. Вони були його опорою у війні та мирі. Вони ставали опорою для нащадка владаря, якщо бачили в ньому силу батька. Або ж вони знаходили серед себе найсильнішого, який ставив новим владарем.

▪️ Нині ж Європа забула про силу, а своє перше та єдине право заховала за незліченними симулякрами й хворими фантазіями.
Ми, українці, теж були близькі до того, аби забути про первинне право. Але російсько-українська війна знову показала, що всі закони, петиції й маніфестації будуть безсилі, якщо ти не матимеш сили, аби їх затвердити. Тому ми пам’ятаємо, і тому ми виборюємо це право, попри все.

Сила, спрямована на благо, породжує Порядок.
Сила, що задіяна для зла — це першопричина Хаосу.

Долучайся до «Центурії» — ставай творцем історії!

Центурія в інших соціальних мережах:
Facebook
YouTube
Instagram
TikTok

Популярні новини