НАСТАНОВИ СИНУ

Ти маєш навчитися бути щирим зі світом. Щирість – дитя чесності й відваги. Просто говори те, що хочеш робити, за будь-якої нагоди, і прийми як належне, що твої вчинки мають бути правильними…

Ніколи не чини погано, щоб здобути чи зберегти друга. Той, хто вимагає від тебе так чинити, дорого куплений ціною жертви. З усіма однокласниками поводься приязно, але твердо; побачиш, що така політика спрацьовує найкраще.

Передусім, не вдавай перед іншими із себе того, ким ти не є.
Якщо маєш якусь скаргу на когось, скажи про те, на що скаржишся, йому, а не іншим. Немає небезпечнішого експерименту, ніж намагання бути одним перед обличчям людини, й іншим – за її спиною.

Отже, обов’язок – найвеличніше слово в нашій мові. Виконуй свій обов’язок у всьому, як добрий пуританин. Ти не можеш зробити більше, ніж це. Ти не маєш хотіти зробити менше, ніж це. Хай ніколи ані твоя матір, ані я й на волосину не посивіємо через твою безвідповідальність.

© Роберт Лі у листі до свого сина.

Роберт Едвард Лі — Головнокомандувач армії Конфедерації (Південні Штати під час Громадянської війни у США). Після війни — президент Коледжу Вашингтона, який нині також носить його ім’я.

Великий чоловік, воїн та джентльмен. Сучасники називали його “мармуровою людиною”, а після смерті нарікли “останнім лицарем Америки”.
Такі народжуються рідко, а ненависть шакалів, які намагаються зганьбити його пам’ять, лише підкреслює його велич.

Вступай до Центурії – новітньої Організації Українських Nаціоналістів!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️Facebook ▫️
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️TikTok▫️

Популярні новини