ДЕНЬ МАТЕРІ

Цей день тих, хто не лише дарує нам життя, а й вкладає в виховання правильні цінності: вірність, честь, гідність, справедливість та повагу до традицій та нескінченну любов до рідної землі та Nації.

Щороку День матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Це сакральне свято для нас, яке має велике значення. Уявлення про Nашу рідну землю як про Матір пронизує Nашу культуру вже з прадавніх часів. Богиня-Мати усіх скіфів, які проживали від Дону до Дунаю, була відома як Апі, що буквально перекладалося як «Земля». Давні римляни також шанували Землю як Богиню, називаючи її Теллурою Матір’ю (Tellus Mater).

Русини називали свою Батьківщину, Русь, Матір’ю Сирою Землею, яка народжувала сильних богатирів, що віддано служили великим київським князям та захищали стольний град.

1939 рік. Радянська окупаційна влада забороняє релігійні свята, День знань, День героїв та День матері. Активно займаючись переслідуванням та прігнічуванням будь-яких проявів духовності та Nаціонально-свідомих настроїв українців.

2024 рік. Держава-спадкоємець червоної чуми — Орда-РФ, армія якої розпочала Велику Війну проти України та продовжує намагатися ліквідувати Українську Ідентичність, встановити контроль над Nашою землею та знищити Nашу культурну спадщину, включаючи свято День матері.

Незважаючи на намагання російської орди, вірні сини, що служать своїм матерям і Святій Матері Україні, залишаються непохитними й доблестними у захисті своїх родин, свят і традицій.

Продовжуй культурну спадщину — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

Популярні новини