Наше завдання

01

Боротьба з внутрiшнiм ворогом

Найстрашніший ворог – внутрішній, той, що послаблює спільноту зсередини.

Для нас – це відкриті сепаратисти, п’ята колона та політики, що діють на користь Російської Федерації. Мету, яку ставить перед собою Центурія, – зробити їхню діяльність неможливою, а життя нестерпним. Ми залишаємо за собою право використовувати для цього будь-які методи та способи, бо це питання самого існування української Нації та Держави.

Більше
Згорнути
02

Протистояння зовнішнім ворогам

Ми – ветерани, які повернулись з фронту, та молодь, що готується в наших рядах до військової служби в лавах Національної гвардії та Збройних силах України.

Ми переконані, що Україну чекають нові виклики, а для цього ми повинні виховувати у суспільстві здорову мілітарність та воїнський дух. Байдуже, який ти маєш військовий досвід, професію, стаж – кожен повинен бути здатним захистити себе, рідних та свою країну. У разі окупації території України будь-якою іншою країною або приходом до влади антиукраїнських сил ти повинен стати тим, хто буде готовим до розвертання партизанської війни та ведення підпільної боротьби з ворогом.

Більше
Згорнути
03

Творення нового покоління українців

Народ, який не виховує власну молодь, – приречений.

Жодна влада в Україні не була зацікавлена у вихованні молоді, вона думала тільки про власне збагачення, а не побудову національного майбутнього. Наше завдання виховати сильного, гордого українця. Ми дамо кожному бійцю організації гідну альтернативу:

Силу – замість слабкості

Відчуття команди – замість самотності

Здоровий спосіб життя – замість залежності

Національне майбутнє – замість еміграції

Головне – не забувати, що головна альтернатива – це не порожні слова, а питання виключно вчинків. Вчинок – це обов’язок кожного. І від кожного залежить успіх команди.

Більше
Згорнути
04

Відповідь на виклики сьогодення

Зараз ми виділяємо два виклики, які послаблюють Націю.

Перше – це кримінал. На порозі світової кризи кримінал щодня несе загрозу справедливості: рейдерство, тітушки, етнічні злочини, наркоманія, корупція, вата (п’ята колона). Існує лише один шлях вирішення проблеми – це фізичне знищення підґрунтя до зневаги стосовно усього українського, не говорячи вже про підняття руки на символи державної цілісності.

Друге – мусорське свавілля. Маємо на увазі тих людей, які підтримують будь-які прояви криміналу, перебуваючи на захисті українського народу. Ті посадові особи, які піддались чи піддаються спокусі зрадити присягу, знатимуть, що за ними прийде справедлива кара.

Більше
Згорнути

Наше кредо 一 перевага якості над кількістю

Народ, який не виховує власну молодь, – приречений. Жодна влада в Україні не була зацікавлена у вихованні молоді, вона думала тільки про власне збагачення, а не побудову національного майбутнього. Наше завдання виховати сильного, гордого українця.
Приєднатись

Життя це завжди боротьба. Centuria це організація сильних, які не бояться кидати виклик суспільству, яке котиться у хаос. Приєднуйся до сильних!

Світогляд бійця Центурії

Світогляд

У світі існує тільки дві сторони – Світло і Темрява, Порядок і Хаос. Світло та Порядок – це основа розвитку людства. Темрява та Хаос хочуть знищити основу нашої цивілізації. Життя – це постійне протистояння між Світлом і Темрявою, Порядком і Хаосом. Життя легіонерів є постійною боротьбою на боці Порядку. Кожен легіонер – Воїн по духу.
Воїн – це той, хто присвячує своє життя боротьбі. Це борець за Порядок і готовність протистояти Хаосу завжди: як у військовому строю так і поза ним. Потрібно пам’ятати, що стоячи у стороні від цієї Вічної Боротьби, ти граєш на боці Хаосу. Шлях Воїна – свідомий вибір кожного Легіонера стати на сторону Світла та Порядку.

Командність

Людина – це не згусток егоїзму, не відірваний від суспільства індивідуум. Егоїзм – це тваринний рівень. Бути частиною команди – підняти себе над рівнем тваринних інстинктів. Людина не може існувати поза колективом. Вірність команді є запорукою людяності. Хто не може бути вірним малій групі, той не зможе бути вірним і групі великій – Нації.

Вчинок

Біблія каже, що спочатку було Слово, ми ж вважаємо, що спочатку була Справа. Справа є первісною і визначальною. Вчинок визначає місце людини і її вартість. Будь-яке досягнення – це Вчинок – перемога над собою. Роблячи Вчинок, ти борешся із собою, переступаєш через власні страхи, лінь, слабкість і стаєш сильнішим.

Дисципліна

Хочеш вести за собою – навчись спочатку вести себе. Хочеш навести порядок – спочатку наведи його у своєму житті. Ми зневажаємо сучасний культ слабкості, де комфортно бути слабким, а сильний повинен виправдовуватись за свою силу. Як кулак завжди міцніший за пальці, так і спільнота завжди сильніша сумі одиниць.

Активність

Бути частиною команди і дотримуватись дисципліни не означає не проявляти ініціативи. Саме в межах команди кожен повинен проявити власну індивідуальність. Від діяльності кожного члена команди залежить успіх всієї команди. Біти ініціативним і не чекати команди – це ключова характеристика людини справи.

Світогляд бійця Центурії

Допомога

За допомогою пишіть нам!