ПРО РОСІЙСЬКІ ОБСТРІЛИ, КОНВЕРТАЦІЮ ТА БАЙДУЖІСТЬ

«‎Я знаю, що багатьом це не сподобається, але напишу.

РФ-орда свідомо обстрілює житлові квартали цивільних міст – це факт беззаперечний, як і те, що вони усвідомлюють, відсутність наслідків для себе. Безкарність – реалії сучасного світового устрою.

А що ми? Агресуємо, що світова спільнота не реагує? Так їм глибоко ПОХ. А що нас в цьому дивує? Для них все це дуже далеко і безпосередньо не торкається.

В Європі розпочинаються мітинги проти мілітаризації…
«Нам потрібні лікарні, а не ракети!», нічого не нагадує?
Ми також будували дороги та висаджували квіточки, замість того, щоб зміцнювати збройні сили і готуватись до спротиву КОЖНОМУ! Та і продовжуємо це робити…

Так а що все таки ми? Ставимо свічки. Намалювали купу жалісних картинок про Кривий Ріг (а перед тим Львів, Харків, Суми, Дніпро та ще купу міст від яких залишилась лише назва і точка на мапі). Обіцяємо помститись та посилаємо прокльони? Серйозно?
Це ж показує, що нам також ПОХ (хоч в голос навряд хтось це вимовить). Не подобається?
Поясню.

Знаєте наскільки збільшиться кількість добровольців з Кривого Рогу завтра, сьогодні?
Я знаю, проходили. 0 і після прильоту дорівнює 0. Так було в усіх містах за останній період.

Бо ми ж чекаємо, коли «вони» домовляться, не усвідомлюючи, що «вони» домовлятимуться вашою кров’ю (чи ваших рідних) сотнями більше, сотнями менше, ну чергові свічки у ФБ поставимо.

Я знаю, що вам не подобається це читати, так само, як і мені писати, бо правда не буває солодкою. Але…

Якщо після всього цього жаху, ви не пішли до ТЦК, чи рекрут-центру, або якщо ви не в’їб.али шалену купу грошей донатами своїм знайомим військовим, не розповідайте, що вам не ПОХ.

Тим, хто втратив своїх близьких, байдуже на свічки та картинки в соціальних мережах, вони туда не заходять, їм треба ховати найдорожчих.

То для чого я все це пишу? Бо вкурвлює… Конвертуйте врешті свою лють, біль, розпач, співчуття в ДІЇ, а не картинки.
Інакше «вони» прийдуть до вас та заберуть все, в тому числі ваші життя.

ТАК працює війна з ординцями. Так працює «право сильного».»

Легіонер Центурії друг «Михалич».

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

ЦЕНТУРІЯ ПРОВЕЛА ТРЕНУВАННЯ З БОКСУ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Білоцерківський осередок Центурії провів тренування з боксу для бійців організації.

На занятті було приділено увагу парній роботі та спарингам. Це дало змогу не тільки закріпити вивчені прийоми, а й попрацювати над своєю реакцією.

Такий формат тренувань не лише зміцнює тіло, а й гартує характер бійця Nашої організації.

Прокачуйся на максимум — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

ВІД ТРО ДО ССО: ДЕНЬ ФОРМУВАННЯ ССО «АЗОВ-КИЇВ»

З перших годин повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року ТРО «Азов-Київ» розгорнулося на базі Чорної сотні та осередків Центурії Київської області та інших частин Руху. Підрозділ, очолений Андрієм Білецьким та Ігорем Михайленком, відразу став на захист столиці.

У лютому-березні 2022 року азовці брали участь в обороні Києва та Київської області. Разом з іншими підрозділами звільняли Васильків, Ворзель, Ірпінь, Бучу, Гостомель, Пущу-Водицю, Лютіж, Горянку, Стоянку та Мощун. 10 березня, на околицях Броварів біля села Скибин, бійці спільно з 72-ю бригадою ЗСУ розгромили колону БТГр 6-го танкового полку 90-ї танкової дивізії РФ. Було знищено 5 танків, убито полковника Андрія Захарова, захоплено важливу ворожу документацію. Цей удар змусив окупантів припинити наступ на Київ.

У березні підрозділ здійснив ризиковану операцію з авіапрориву до заблокованого Маріуполя. Гелікоптерами до міста доставили 72 бійців, зброю, ліки, а також евакуювали тяжкопоранених.

За місяць батальйон ТРО перетворився на полк і став спеціальним підрозділом у складі Сил Спеціальних Операцій — ССО «Азов-Київ». Першими бойовими завданнями в новому статусі стали дві спроби сухопутної деблокади Маріуполя, зокрема в Запорізькій області на початку квітня. Хоча прорив не вдався через перевагу сил ворога, підрозділ закріпився на напрямку Гуляй-Поле — Велика Новосілка, де стримував наступ та проводив ефективні контрудари.

Влітку 2022 року в боях на стику Запорізької та Донецької областей стало очевидно: для масштабних наступальних дій необхідна велика кількість бронетехніки та артилерії, що було обмежено в ССО через специфіку роду військ.

Тому восени 2022 року ССО Азов-Київ став базою для творення ІІІ окремої штурмової бригади, до формування якої долучилися бійці підрозділів Терра, ТРО «Азов-Дніпро», ССО «Азов-Суми», ССО «Азов-Харків», полтавського підрозділу «Азов-Центурія» та ДФТГ «Азов-Запоріжжя».

Це — історія про те, як Українські Nаціоналісти вчергове довели, що захист Батьківщини для нас не просто слова, а Nаш обов’язок.

Nаш дороговказ – слова Декалогу Українського Nаціоналіста:

Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за неї!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

ЯКОЮ БУЛА ЗАПОРІЗЬКА СІЧ?

Острів Базавлук лежав приблизно у 20-30 км на південний захід від Томаківки, в тому місці, де у Дніпро впадають 3 його притоки — річки Чортомлик, Підпільна і Скарбна. Острів нагадував прямокутний трикутник завдовжки 2 км. Він був ближче до правого берега Дніпра.

Запорожці швидко насипали на острові земляні вали і збудували дерев’яні палісади. Ці укріплення були згодом обкопані глибоким ровом. Щоб зробити острів неприступним і взимку, козаки, як розповідав італієць Гамберіні (1584 р.), за словами козацького отамана, прорубали ополонки на річці. Коли ополонки вкривалися тонкою кригою, їх засипали снігом. Ворога, який намагався підійти по льоду до острова, чекала тут неминуча загибель.

Вали й палісади з’єднувались вартовими межами, утворюючи власне Січ (фортецю), із бійниць якої визирали жерла гармат і дула козацьких самопалів. Посередині фортеці був майдан, що відігравав важливу роль у житті Січі. На майдані відбувалися козацькі ради, де вирішувались військові справи, обирали старшину тощо. Навколо майдану містилися військові установи — канцелярія, пушкарня, склади, будинки старшини і т. ін. Там же були кузні й інші майстерні, де лагодили й виготовляли зброю, робили порох. На майдані стояли військові литаври (ударний інструмент, що. складався з металевої, найчастіше мідної, півкулі й обруча з натягнутою на нього шкірою) і стовп, біля якого карали провинних. Нарешті, січовий майдан півколом обступали довгасті низькі будинки — курені, зроблені з обмазаного глиною тину і вкриті очеретом. У куренях жили козаки січової залоги, а також новоприбулі на Січ втікачі. Пізніше курені будувалися з колод.

Підступи до Січі охоронялись вартовими вежами, виставленими далеко в степу. Козак, стоячи на вежі, уважно вдивлявся у далечінь. Помітивши ворога, він запалював купу сухої трави або хмизу, припасених раніше на вежі, плигав на коня, що стояв внизу під сідлом, і гнав до найближчого спостережного пункту. Полум’я і стовп диму, що здіймався до неба, сповіщали про наближення небезпеки. Цей сигнал передавався від вежі до вежі, і швидко всі мешканці довідувались про появу ворога.

На південний захід від Базавлука русло Дніпра помітно ширшало (до 7 км). В цьому місці Дніпро був усіяний величезною кількістю переважно багнистих великих та малих острівків, зарослих очеретом. Численні звивисті проходи між ними являли собою справжній лабіринт, небезпечний для всякого ворога. Тут, у схованках, на ворога чекали гармати, там же снували на човнах козацькі чатові. Увесь цей комплекс островів разом з побудованими на них укріпленнями дістав назву Військової Скарбниці. В ній же стояла козацька флотилія. За переказами, тут запорожці ховали військовий скарб та інші коштовності. Доступ до скарбниці стороннім заборонявся.

Надзвичайно цікаві відомості про побут запорожців знаходимо у Боплана: «Коли вони вирішують іти війною на татар або помститися їм за грабежі і наскоки, то вибирають осінню пору. Для цього відправляють на Запорожжя усе необхідне для бойових дій і походу, для спорудження човнів і взагалі все, що, на їхню думку, може у поході знадобитись»

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️