Сьогодні, 8 липня 2024 року, російська армія здійснила масований обстріл Києва, внаслідок якого було зруйновано житловий будинок у Шевченківському районі та пошкоджено дитячу лікарню “Охматдит”.
Центурія була присутня на місці подій та допомагала долати наслідки обстрілу, підтримуючи місцевих мешканців.
5 липня 2024 року Центурія організувала всеукраїнський турнір з ножового бою та День Сильних на честь загиблого легіонера Центурії, співзасновника Nord Storm та “Культ Ножа”, Героя України та легенди Азовського руху – Олега Фадєєнка “Малиша”.
У першій частині заходу пройшли дружні боксерські турніри між осередками Центурії з Кривого Рогу, Сум, Києва, Житомира, Борисполя, Рівного, Білої Церкви, Луцька, Черкас, Запоріжжя, Львова та Вінниці.
Друга частина заходу включала естафети та змагання між осередками: перетягування канату, збірка і розбірка АК на швидкість, а також евакуація побратима.
Продовженням заходу стали поєдинки на ножах, під час яких учасники вшанували пам’ять Олега Фадєєнка “Малиша”. На турнірі виступали учасники з використанням металевих ножів та захисних масок у двох категоріях: до 18 років і 18 років та старші. Було також проведено окреме змагання серед діючих бійців ЗСУ, серед яких засновник Центурії – Ігор Михайленко “Черкас”.
Завершальним етапом заходу було нагородження переможців турніру, після чого відбулася традиційна ватра, під час якої пройшла Молитва Українського Nаціоналіста.
Загалом турнір став наймасовішим заходом Центурії за весь час від початку повномасштабного вторгнення.
Олег Фадєєнко, будучи бійцем I штурмбату III ОШБр загинув 2 липня 2023 року під час штурмової операції на Бахмутському напрямку, отримавши смертельні поранення під час ворожого артобстрілу.
Друг Кузя – боєць 1-го механізованого батальйону 3-ї ОШБр та легіонер Центурії. З моменту створення організації активно брав участь у діяльності Криворізького осередку.
З початком повномасштабного вторгнення приєднався до 98-го батальйону ТрО «Азов-Дніпро». Брав активну участь в оборонних та контрнаступальних діях на Запорізькому напрямку.
Восени 2022 р. долучився до 1-го механізованого батальйону 3 ОШБр. Воював на Бахмутському напрямку, зокрема під с. Кліщіївка.
Наразі є командиром Київської Центурії, займається тренуванням молоді та підготовкою нового покоління борців за Велику Україну.