ЦЕНТУРІЯ ВЛАШТУВАЛА ДРАЙВОВИЙ ВИШКІЛ

Білоцерківський осередок Центурії разом з Обухівською ініціативною групою організували дружній захід для учасників організації.

Молодь зійшлася у поєдинках на перчатках, випробувала себе у страйкболі та взяла участь у спарингах з ножового бою. Переможці які показали гідну майстерність, були нагороджені почесними подарунками.

Завдяки таким подіям ми формуємо справжнє братерство, готове до будь-яких викликів.

Рубайся на повну — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

ЦЕНТУРІЯ ОПАНОВУЄ FPV-ДРОНИ У ДНІПРІ

Дніпровський осередок Центурії провів заняття, присвячене FPV-дронам для учасників організації.

Молодь прослухала лекцію про будову FPV, їх основні компоненти та принцип роботи з ними.

Наприкінці заняття відбулася практична частина, під час якої кожен відпрацював навички виявлення та ураження цілей за допомогою віртуального симулятора.

Літай як профі — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

ЦЕНТУРІЯ ПОКРАЩУЄ НАВИЧКИ СТРІЛЬБИ В УМАНІ

Уманська ініціативна група Центурії організувала тренування на полігоні для молоді організації, де учасники відточили тактичну та вогневу підготовку.

Присутні відпрацювали безпечне поводження зі зброєю, стрільбу по мішенях, роботу в парі та швидку зміну позицій.

Такі вишколи не лише підвищують рівень бойової підготовки, а й формують впевненість у власних силах та готовність діяти у будь-яких умовах.

Стріляти як профі — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️

ДЕНЬ NАРОДЖЕННЯ ПРОВІДНИКА

Сьогодні свій день народження справляє справжній лідер, людина незламної волі та провідник Українських Naціоналістів ХХІ століття — полковник Андрій Євгенійович Білецький. Командир III Армійського Корпусу, фундатор III Окремої Штурмової Бригади, історик за освітою, 1-ий командир та засновник батальйону «Азов».

Теперішній очільник III Армійського Корпусу пройшов важкий і водночас великий шлях. Від юнака Nаціоналіста до лідера ГО «Патріот України». Від творця Соціал-Nаціональної Асамблеї до репресованого режимом Януковича. Від політв’язня до творця «Азову» та очолювання найбільш дієздатного бойового підрозділу Збройних Сил України — III Армійського Корпусу. Унікальним в цій історії є те, що провідник ніколи не здавався і не опускав руки, тільки загартовувався і все заради одного — творення УССД.

Для нас, як свідомої частини Української Nації очевидно, що лідер це той хто завжди поруч з Nацією. Це той хто завжди діє в її інтересах, живе і мислить її інтересами. Це людина яка на шляху ідеї ніколи не зневірюється, людина, яка готова зробити все на своєму шляху і повести цим шляхом інших. І ми раді що в такий буремний час для України ми маємо такого лідера.

Людей здатних брати на себе відповідальність вкрай мало, а тих хто здатен з хаосу формувати порядок і спрямовувати набуту з нього силу в русло Nаціональної ідеї — одиниці. І ми вважаємо своїм обов’язком йти за такою людиною.

Саме тому персона Андрія Білецького для нас не просто список регалій, а великий приклад і орієнтир. Без нього важко уявити сучасний Nаціоналістичний Рух, уявити ж його в таких масштабах і розмаху — неможливо.

Завжди вірні, завжди готові, за вашим прикладом йдемо шляхом ідеї і чину!

AUT CAESER – AUT NIHIL!

Будь в одному руслі з сучасними героями — включайся в Центурії!

Центурія в інших соціальних мережах:
▫️YouTube▫️
▫️Instagram▫️
▫️Telegram▫️
▫️TikTok▫️